خرید کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور

خرید کتاب زبان انگلیسی کنکور چگونه می‌تواند به کسب درصد بهتر در این درس کمک کند؟ بهترین منبع برای یادگیری و کسب مهارت تست‌زنی زبان انگلیسی کدام است؟ درس زبان انگلیسی از جمله درس‌های مهم عمومی در آزمون کنکور است. بسیاری از دانش‌اموزان به واسطه شرکت در کلاس‌های موسسات زبان‌های خارجی از مهارت بالایی در این درس برخوردار بوده و می‌توانند درصد بالایی از آن کسب کنند. از این رو رقابت بر سر این درس نسبتاً شدید است. به همین دلیل توصیه می‌شود که دانش‌اموزانی که از سطح بالایی در این درس برخوردار نیستند از کتاب‌های کمک‌اموزشی و تست استفاده کنند.

کتاب‌های کنکوری زبان انگلیسی درسنامه‌های جامع و کاملی را ارائه می‌دهند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید گرامر درس را به خوبی یاد بگیرید. همچنین با استفاده از تست‌های ارائه شده می‌توانید تسلط بیش‌تری بر درس پیدا کرده و مهارت خود را افزایش دهید. تمامی منابع لازم برای آزمون سراسری را می‌توانید به صورت اینترنتی و تنها با چند کلیک از فروشگاه اینترنتی مداد گلی خریداری کنید. تمامی محصولات ارائه شده در بانک کتاب مداد گلی با تخفیف ویژه در اختیار شما قرار می‌گیرند.

خرید آنلاین کتاب زبان انگلیسی کنکور

زبان انگلیسی از جمله درس‌های مهمی عمومی در کنکور است. متاسفانه برخی از دانش‌اموزان در این درس مهارت زیادی نداشته و نمی‌توانند درصد خوبی از آن کسب کنند. اما در این میان دانش‌موزان زیادی هستند که به واسطه کلاس‌های کمک‌اموزشی مهارت بالایی در این درس داشته و درصد بالایی از آن کسب می‌کنند. از این رو توصیه می‌شود که داوطلبانی که مهارت بالایی در این درس ندارند از بهترین کتاب زبان انگلیسی کنکور نظام جدید استفاده کنند تا بتوانند درصد مناسبی کسب کرده و نتیجه‌ خوبی از آزمون خود بگیرند. بانک کتاب مداد گلی تمامی منابع زبان انگلیسی کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. می‌توانید با مراجعه به وبسایت مداد گلی تنها با چند کلیک تمامی محصولات مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

خرید اینترنتی کتاب زبان انگلیسی کنکور

خوشبختانه کتاب‌های زیادی برای زبان انگلیسی کنکور ارائه شده‌اند. بسیاری از داوطلبان کنکور تصور می‌کنند که با استفاده از منابع رتبه‌های برتر آزمون‌های سراسری می‌توانند نتیجه‌ای مانند آن‌ها کسب کنند. این در حالی است که برای خرید کتاب زبان کنکور باید به سطح دانش خود در این زبان توجه داشته باشید. در ادامه برخی از محبوب‌ترین منابع زبان انگلیسی کنکور را معرفی می‌کنیم:

کتاب زبان شهاب اناری کنکور 1401

از جمله معروف‌ترین کتاب‌های انگلیسی کنکور می‌توان به کتاب زبان شهاب اناری اشاره داشت. در این کتاب واژگان در قالب متن آموزش داده می‌شوند. واژگان سه پایه دهم، یازدهم، و دوازدهم در این کتاب وجود دارند؛ اما تمرکز مولف بیش‌تر بر روی واژه‌های پایه دوازدهم است. البته یک کتابچه کوچک نیز مخصوص واژگان در کنار این کتاب ارائه می‌شود که می‌تواند تمامی نیازهای شما را برطرف کند. کتاب زبان شهاب اناری با نام کتاب زبان جامع مبتکران چاپ و ارائه شده است.

زبان میکرو طلایی

کتاب زبان میکرو طلایی گاج منبعی بسیار مناسب برای دانش‌اموزانی است که عملکرد ضعیفی در درس زبان انگلیسی دارند. این کتاب درسنامه و گرامر بسیار کاملی دارد که می‌تواند به شما برای درک بهتر مفاهیم و مباحث زبان کمک زیادی کند. علاوه بر این بخشی با عنوان گرامر در یک نگاه در این کتاب ارائه شده است که برای مرور سریع بسیار مناسب است. با استفاده از تست‌های کتاب زبان میکرو طلایی می‌توانید پله پله سطح مهارت خود در این درس را بهبود دهید. از این منبع می‌توانید به عنوان بهترین کتاب گرامر زبان کنکور استفاده کنید.

کتاب زبان کنکور کیاسالار

کتاب زبان کنکور دکتر کیاسالار با نام کتاب زبان انگلیسی جامع خیلی سبز تالیف و منتشر شده است. این کتاب درسنامه‌ای روان و تست‌های تالیفی بسیار مناسبی دارد. این کتاب بیش‌تر برای دانش‌آموزانی مناسب است که سطح متوسط رو به بالا در زبان انگلیسی دارند. همچنین در هر یک از درس‌های این کتاب مهارت‌های مربوط به کار کردن متن نیز ارائه شده‌اند. این کتاب نیز مانند کتاب جامع زبان مبتکران به همراه یک کتابچه کوچک ارائه می‌شود که تمامی واژگان زبان را در بر گرفته است. با استفاده از این کتابچه می‌توانید تمامی واژگان کنکور را به راحتی فراگیرید. تمامی منابع زبان انگلیسی کنکور را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی مداد گلی تهیه کنید.

سفارش خرید انلاین کتاب زبان انگلیسی از بانک کتاب مداد گلی

فروشگاه اینترنتی مداد گلی در زمینه ارائه انواع کتاب‌ها و منابع کنکوری، کتب دانشگاهی و درسی، و همچنین انواع لوازم‌التحریر با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت دانش‌اموزان و کمک به آنان برای قبولی در آزمون سراسری آغاز به کار کرد. بسیاری از دانش‌اموزان گشت و گذار در بازار برای یافتن بهترین کتاب کنکوری را مشکل و زمانبر می‌دانند. خرید اینترنتی کتاب زبان انگلیسی کنکور می‌تواند راه حلی عالی برای تمامی داوطلبان آزمون‌های سراسری باشد. شما می‌توانید تمامی منابع مورد نیاز خود برای کنکور را تنها با چند کلیک و با تخفیف ویژه از فروشگاه اینترنتی کتاب گلی تهیه کنید.

نمایش 1–12 از 74 نتیجه

زبان تخصصی کنکور موضوعی خیلی سبز

قیمت اصلی 490,000 تومان بود.قیمت فعلی 416,000 تومان است.
مولف:حمید خزایی چاپ:1403 انتشارات:خیلی سبز

جیبی واژگان زبان انگلیسی تخصصی خیلی سبز

قیمت اصلی 98,000 تومان بود.قیمت فعلی 88,000 تومان است.
مولف:حمید خزایی چاپ:1403 انتشارات:خیلی سبز

کار زبان انگلیسی یازدهم خیلی سبز

قیمت اصلی 196,000 تومان بود.قیمت فعلی 166,000 تومان است.
مولف:بابک باقری چاپ:1403 انتشارات:خیلی سبز

پرسوال زبان انگلیسی دهم مهروماه

قیمت اصلی 150,000 تومان بود.قیمت فعلی 127,000 تومان است.
مولف:علی عاشوری چاپ:1402 انتشارات:مهروماه

کتاب Oxford Word Skills intermediate

قیمت اصلی 160,000 تومان بود.قیمت فعلی 80,000 تومان است.

کتاب Basic Oxford Word Skills

قیمت اصلی 180,000 تومان بود.قیمت فعلی 90,000 تومان است.

کتاب Oxford Word Skills upper intermediate Advanced

قیمت اصلی 210,000 تومان بود.قیمت فعلی 105,000 تومان است.

کتاب زبان Oxford Word Skills Intermediate

قیمت اصلی 160,000 تومان بود.قیمت فعلی 80,000 تومان است.

کتاب Elementary Oxford Word Skills 2nd

قیمت اصلی 240,000 تومان بود.قیمت فعلی 120,000 تومان است.

کتاب Advanced Oxford Word Skills

قیمت اصلی 160,000 تومان بود.قیمت فعلی 80,000 تومان است.

کتاب American English File 5 امریکن انگلیش فایل 5

قیمت اصلی 285,000 تومان بود.قیمت فعلی 142,000 تومان است.

کتاب American English File 1 امریکن انگلیش فایل 1

قیمت اصلی 310,000 تومان بود.قیمت فعلی 155,000 تومان است.